Gyurmavilág
Weboldal alcíme
2018-2019
Kreatív játékokkal a gyermekekért!

A Gyurmavilág oldal és csapata, minden esetben lehetőségeihez mérten támogatja azon intézményeket, amelyek kreatív játékok alkalmazásával fejlesztik gyermekeink képességeit. 

A pályázat megvalósulásához köszönetet mondunk a Sporttal és kreatív játékokkal a gyermekek
neveléséért és egészségéért Alapítványnak

www.kreativ-gyermek-alapitvany.com


Az alábbi intézményeknek tudtunk támogatást nyújtani pályázatainkon keresztül.


Támogatási listánkat nyitott pályázat alatt heti szinten frissítjük, utolsó frissítés: 2019.05.05.

Móra Ferenc Általános Iskola
Ópusztaszer Községi Önkormányzat
Szociális Háló Egyesület 
Vajszló és Vidéke Kultúrális Egyesület 
Szilsárkány Község Önkormányzata Községi Könyvtár
Tiszainokai Tiszavirág Óvoda 
Csobaji Óvoda és Konyha 
Siklósi Táncsics Mihály Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola Kanizsai Dorottya Általános Iskolája
Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola

Köröstarcsai Összevont Óvodák Oviskèrt Alapîtvány 
Dogland Alapítvány
Pesterzsébeti Lurkóház Óvoda 
Varbói Napközi Otthonos Óvoda 
 Solymári Hunyadi Mátyás Német Nemzetiségi Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kaposvári Csokonai Vitéz Mihály Általános Iskola és Gimnázium
Árpád-házi Szent Margit Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 
KEM-i Óvoda, Általános Iskola, Szakiskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium Móra Ferenc Tagintézménye
Szolgáltató és Kulturális Központ Np.Kft. 
Budapest XV. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola
Zöld Kerék Alapítvány

Tahy Olga Városi Könyvtár
Grassalkovich Antal Általános iskola
Miskolci Százszorszép Óvoda 
Komlói Kodály Zoltán Ének-zenei Katolikus Általános Iskola és Óvoda 
ÉRTÜK ALAPÍTVÁNY 
Vadvirág Alapítvány 
Egészségügyi Szakképzés Fejlesztéséért Alapítvány
Tüskevár Általános Iskola és Gimnázium
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Kertvárosi Tagintézménye
Hirics Községi Önkormányzat 
 Maszlag Szabadidő Egyesület
Szent József Kertvárosi Katolikus Általános Iskola 
Bleyer Jakab Német Nemzetiségi Általános Iskola
Bezerédj Amália Óvoda és Bölcsőde 
Csapókerti Általános Iskola

Verőcei Óvodáért Alapítvány
Alsójászsági Általános Iskola Gerevich Aladár Általános Iskolai Tagintézménye
Százhalombattai Arany János Általános Iskola és Gimnázium
Százszorszép Kétnyelvű Óvoda,Bölcsőde
Váradi Antal Értékmentő Egyesület 
Vak Bottyán Óvoda és Bölcsőde Tolnanémedi Tagintézménye 
Penza Lakótelepi és Dr. Becsey Oszkár Utcai Óvoda
Géza Fejedelem Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde
Semmelweis Egyetem Napköziotthonos Óvodájába
Nagykanizsa Központi Óvoda - Kertvárosi Tagóvoda-Besenyő utcai telephelye
Nagykanizsa Központi Óvoda - Kertvárosi Tagóvoda 
Nógrádi Grund Klubhálózat
Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium
Pilisvörösvári Német Nemzetiségi Általános Iskola 
Agyagosszergény Község Önkormányzata 
Hajlika Népi Hagyományőrző Óvoda 
Csapókerti Általános Iskola Hajdúsámsoni Tagintézmény
Huszár Gál Gimnázium, Általános Iskola Alapfokú Művészeti Iskola és Óvoda
Hajdúbagosi Óvoda és Bölcsőde 

 Szegvári Forray Máté Általános Iskola és Alapfokú Művészeti
Veszprémi Báthory István Sportiskolai Általános Iskola 
Mobilis Közhasznú Nonprofit Kft. 
InDaHouse Hungary Egyesület
Brassó Utcai Általános Iskola 
Aszódi Napsugár Óvoda 
SEFAG Zrt. 
Kutasi Micimackó Napköziotthonos Óvoda és Konyha 
Budapest XVI. kerületi Napsugár Óvoda 
Albertfalvai Óvoda
Vasvár Úti Általános Iskola Fejlesztéséért Alapítvány
Vejti Községi Önkormányzat 
Tiszakécskei Református Általános Iskola és Gimnázium 
Kaposszekcsői Csillagvirág Óvoda 
Pap Község Önkormányzata 
Napközi Otthonos Óvoda Tiszakarád
Szentbalázsi Körzeti Általános Iskola
Halápon a Gyermekekért Közhasznú Egyesület 
Zselici Magonc Óvoda 
Kindergarten Alapítvány 
WESLEY JÁNOS TÖBBCÉLÚ INTÉZMÉNY GYÜRE SZÉKHELY INTÉZMÉNY 
Egyesített Óvoda és Bölcsőde Intézmény - Napsugár Óvoda 
Kerekegyházi Bóbita Óvoda 
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Tiszabői Általános Iskola
EuroHungaricum Alapítvány
Dr. Enyedy Andor Református Általános Iskola, Óvoda és Bölcsőde 
Nevesincs Alapítvány
Rákosmenti Százszorszép Óvoda
Fastron Hungaria Kft. 

Surján-völgyi Mesevár Óvoda 
Cigándi Tündérkert Óvoda és Bölcsőde 
Zuglói Benedek Elek EGYMI Általános Iskola és Óvoda 
Hunyadi János Evangélikus Óvoda és Általános Iskola 
Pocsaj-Kismarja Óvoda Mesevár Óvodája
A WEKERLEI KÓS KÁROLY ISKOLÁÉRT ALAPÍTVÁNY
Losonci Téri Általános Iskola
Módos Oktatási Alapítvány 
A Gyengénlátó Gyermekekért Alapítvány 
Leányvár Község Önkormányzata
Faddi Gárdonyi Géza Általános Iskola 
Váci Waldorf Általános Iskola és AMI 
Bethlen Gábor Általános Iskola és Gimnázium Kincskereső Tagiskolája 
Pozsonyi Piknik Egyesület
Nádasdi Kamilla Nagycsaládosokért, Hátrányos Helyzetű Nagycsaládosokért Alapítvány 
Boglárka Néphagyományőrző Óvoda és Konyha 

Tiszakécskei Móricz Zsigmond Általános Iskola és Gimnázium Tiszabögi tagiskolája 
Kertvárosi Általános Iskola Verebély László utcai telephelye Tatabánya
Arany János EGYMI Ezredéves Óvodája, Általános Iskolája és Készségfejlesztő Iskolája 
Balmazújvárosi Református Általános Iskola és Óvoda 
Nagydorogi Szivárvány Óvoda, Mini Bölcsőde és Konyha 
Kőbányai Gépmadár Óvoda 
Jánossomorjai Körzeti Általános Iskola Klafszky Katalin Tagiskolája
Cserkészet A Holnap Gyermekeiért Egyesület 
Kossuth Lajos Általános Iskola és AMI
Székesfehérvári Táncsics Mihály Általános Iskola Jenői Tagiskolája 
Zuglói Tücsöktanya Óvoda 
Kicsi-Csimota 
Talentum Baptista Általános Iskola
Pécsi Bánki Donát Utcai Általános Iskola
Bocföldei Körzeti Általános Iskola
Tiszanánai Református Egyházközség Lelkészi Hivatala 
Sziget Suli Alternatív Pedagógiai Egyesület 
Csurgói Eötvös József Általános Iskola Arany János Általános Iskolája
Dusnok- Fajsz Általános Iskola 
Szabadidőközpont és Könyvtár Fertőszentmiklós 
Kunszállási Tóth Pál Általános Iskola 
Kurdi Napsugár Óvoda és Konyha 
Érdi Bolyai János Általános Iskola
Hortobágyi Petőfi Sándor Általános Iskola és Kollégium 
Bánhorváti Szivárvány Óvoda-Bölcsőde Mályinkai Tagóvodája 
Hársfadombi Nyelvoktató Német Nemzetiségi Általános Iskola
ÉRDI LUKIN LÁSZLÓ AMI 
Örkényi Manócska Óvoda

Szentendrei II. Rákóczi F. Általános Iskola és Gimnázium
 VIDÁM GYERMEKÉVEK KÖZHASZNÚ ALAPÍTVÁNY
Alsónémedi Szivárvány Napköziotthonos Óvoda 
Nagyatádi Bárdos Lajos Sport és Általános Iskola és AMI 
Kerepesi Széchenyi István Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 
Páli Szent Vince Katolikus Általános Iskola és Óvoda

Ikladi Tasnádi Lajos Német Nemzetiségi Általános Iskola 
Nagybánhegyes-Savio Szent Domonkos Katolikus Általános Iskola és Óvoda 
Százhalombattai 1. Számú Általános Iskola 
Bersek József Általános Iskola Horvátzsidányi Tagiskolája 
II. János Pál Katolikus Általános Iskola és Óvoda Tázlár Tagintézménye 
Jásziványért Egyesület
Kunszállási Mosolyvár Óvoda
Szabolcsi Esőemberekért Alapítvány 

Kabay János Alapítvány Tiszavasvári
Berhidai Ii. RÁKÓCZI ferenc Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola
A Füzesgyarmati Kossuth Lajos Általános iskola Gyermekeiért Alapítvány
Bodrogkeresztúri Eötvös József Általános Iskola 
Füzesgyarmat Idegennyelv Oktatásáért Alapítvány
Dévaványai Általános Művelődési Központ 

Chiovini Ferenc Kolping Katolikus Általános Iskola, Alapfokú Művészeti Iskola
Közös Értékeinkért Egyesület
Ormánság Szíve Alapítvány
Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola
Szent András Katolikus Általános Iskola és Óvoda
Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola BenedekElek Tagiskolája
Újfehértói Általános ès Alapfokú Művészeti Iskola Erkel Ferenc Tagintézménye
Szalkszentmártoni Petőfi Sándor Általános Iskola

 Erzsébet Ligeti Óvoda Vuk Tagóvodája
KT Bem József Általános Iskola Páhi Általános Iskolája 
Szent Gellért Katolikus Általános Iskola és Gimnázium 
Bocskai István Általános Iskola "A fejlesztő környezetért" Alapítvány
Abasári Jövő Nemzedkért Alapítvány
Kőrösi Csoma Sándor Kéttannyelvű Általános Iskola 
Széchenyi István Katolikus, Német nemzetiségű Általános Iskola és Óvoda 

Pilisszentiváni Német Nemzetiségi Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Újvárosi Általános Iskola
Rókusi Általános Iskola 
Kernstok Iskola Tanulóiért Alapítvány
XVIII. Kerületi Csontváry Kosztka Tivadar Általános Iskola 
Ménfőcsanaki Óvoda Világosvár Tagóvodája

Hétvezér Általános Iskola 

Gyermekkert Alapítvány
Kőbányai Széchenyi István Magyar-Német Két.Tan Nyelvű Általános Iskola
Kocséri Tündérkert óvoda 
Juniorka Bölcsőde 
Montázs Kézműhely Egyesület
Sásdi Általános Iskola
Szigetszentmiklosi Jozsef Attila Altalanos Iskola
Virányos Általános Iskola
Jáki Nagy Márton Nyelvoktató Nemzetiségi Általános Iskola

Kajászói Gyöngysor Óvoda
Nyergesújfalui Benedek Elek Óvoda
Hódmezővásárhelyi Kertvárosi Óvoda Gyermemeiért Alapítvány
Törökbálinti Bóbita Óvoda 
Néri Szent Fülöp Katolikus Álalános Iskola és Óvoda
Törökbálinti Nyitnikék Óvoda
Ikervári Mesevár Óvoda 
Károly Óvoda Móricz Zsigmond Utcai Tagintézmény 
Pais Dezső Általános Iskola 
Tündérkert Óvoda  
Türjei Szent László Óvoda Egységes Óvoda Bölcsőde Batyki Tagintézménye
Nyírbátori Meseház Óvoda 
Gyula Város Egyesített Óvodája Tagintézménye Máriafalvai Óvoda

Gárdonyi Óvoda 
Szentimrevárosi Óvoda Székhely 
Gyermekvilág Óvoda 
Bárczay Anna Városi Óvoda   
Tapiószecdői Pöttöm Óvoda 
Bánhidi Szent Erzsébet Óvoda 
Szivárványház Családi Bölcsőde (fenntartó: EQMKft.) 
Dunaszentgyörgyi Óvoda
Pesterzsébeti Nyitnikék Óvoda " Zöldóvoda" Tagóvodája
Székely József Református Általános Iskola 
Gyömrői Weöres Sándor Általános Iskola és AMI 
Pajkos Fénysugár Alapítványi Óvoda, Bölcsőde és Korai Fejlesztő Központ 
Drégelypalánki Apródfalva Óvoda 
Pesterzsébeti Gézengúz Óvoda 
Kispesti Zöld Ágacska Óvoda 
Német Nemzetiségi Óvoda Alsógallai Óvoda Telephely
Békési Kistérségi Óvoda és Bölcsőde Gólyafészek Bölcsőde  
Nógrádkövesdi Csicsergő Óvoda 
Tiszalöki Napköziotthonos Óvoda, Napos Bölcsőde 
Mályi Óvoda és Egységes Óvoda-Bölcsőde 
Kiskópé Szocialis Alapítvány 
Hosszúpályi Egységes Óvoda Bölcsőde 
Veszprémi Bóbita Körzeti Óvoda 
Pitypang Óvoda 
Terézvárosi Önkormányzat Kincseskert Óvodája  
Aprófalva Óvoda 
Napfény Óvoda és Bölcsőde Százszorszép Óvodája Nádudvar 
Hajdúszoboszlói Egyesített Óvoda Lurkó Óvodája 
Szlovák Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium 
Újszentmargitai Hétszínvirág Óvoda és Bölcsőde 
Csoda-Bogár Ház Óvoda 
Pilismaróti Mesevár Óvoda 
Ikladi Tasnádi Lajos Német Nemzetiségi Általános Iskola
Létavértesi Gyermeksziget Óvoda Tagóvoda
Gyepükaján község Önkormányzata  
Budapesti XIV. Kerületi Móra Ferenc Általános Iskola
Érdi Kincses Óvoda Ófalusi Tagóvodája
Nárai Aranykapu Óvoda 
Zöldbogyóka Családi Bölcsőde 
Brassó Utcai Általános iskola 
Sütő András Általános Iskola 
Encsencs-Penészlek-Nyírvasvári Általános Iskola Penészleki Tagintézménye  
Lágymányosi Óvoda Nyitnikék Telephely 
Kapocs Magyar-Angol Két Tannyelvű Általános Iskola 
Pesterzsébet Önkormányzatának Humán Szolgáltatások Intézménye , Kossuth Bölcsőde
SZ.M.J.V.Ö. Bölcsődéi és Gyermekjóléti Központ Szőregi Bölcsőde 
SZ.M.J.V.Ö. Bölcsődéi és Gyermekjóléti Központja Gyík Utcai Bölcsőde  
Geleji Tündérkert Egységes Óvoda és Bőlcsőde 
Kék Erdő Alapítvány  
Borsod- Abaúj-Zemplén Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Encsi Tagintézménye 
Ürömi Napraforgó óvoda és Tagóvodája - Sonnenblume Kindergarten und Teilkindergarten Irm 
Meseliget Városi Önkormányzati Bölcsőde 
Révfülöp és Térsége Napközi Otthonos Óvoda 
Rábapatonai Katica Óvoda  
Mosonszolnoki Általános Iskola 
Brunszvik Teréz Budavári Óvodák (Toldy Ferenc utcai telephely)
Dunaújvárosi Dózsa György Általános Iskola 
Kunágota Község Önkormányzat
Szérűskert Bölcsőde 
Törökbálinti Bóbita Óvoda
Alapítvány az Alteros gyerekekért 
Szekszárdi Dienes Valéria Általános Iskola Valéria Dienes Grundschule 
 
Kazincbarcikai Szociális Szolgáltató Központ Egyesület 
PÖTTÖM BÖLCSŐDE  
Napraforgó Egyesített Óvoda Napsugár Tagóvodája  
Kölkedi Általános Iskola
Sashegyi Arany János Általános Iskola és Gimnázium  
Szigetszentmiklósi Mocorgó Óvoda  
Kurca-parti Óvoda 
Rábakecöli Vadgesztenye Egységes Óvoda-bölcsőde 
Cseresznyevirág Művészeti Óvoda 
Igazgyöngy AMI  
Tatabányai Egyesített Bölcsődék Kertvárosi Bölcsőde  
Mosonmagyaróvári Fekete István Általános Iskola  
Kispesti Móra Ferenc Általános Iskola és EGYMI  
Révfülöpi Általános Iskola - Diákönkormányzat  
Gyöngyösi Kálváriaparti Sport és Általános Iskola  
Pesterzsébeti Nyitnikék Óvoda " Zöldóvoda" Tagóvodája

Nagykáta Városi Napközi Otthonos Óvoda 
Sütő András Általános Iskola
Szigetszentmártoni Általános Iskola
Szigetszentmiklósi József Attila Általános Iskola
Kölkedi Általános Iskola
Egyesített Bölcsődei Intézmények Bóbita Bölcsőde tagintézmény
Révfülöpi Általános Iskola - Diákönkormányzat
Hosszúpályi Egységes Óvoda Bölcsőde
Napsugár Óvoda és Bölcsőde Egyesített Intézmény 
Tiszagyulaházi Aprajafalva Óvoda 
"Ló-Erő" Szabadidő és Sport Alapítvány 
Dunabogdányi Német Nemzetiség Óvoda 
Kis-forrás Német Nemzetiségi Általános Iskola

Ormánsági Tücsök Óvoda, Mini Bölcsőde és Konyha
Tatabányai Benedek Elek Óvoda Móra Ferenc Óvoda telephely
Arlói Tengerszem Óvoda
KOSZISZ Timaffy Endre Általános Iskola, Tündérkert Óvoda és Bölcsőde, Tündérkert Bölcsődéje
Irinyi Károly Általános Iskola és AMI Fekete Borbála Általános Iskolája
Balkányi Barackvirág Óvoda 
Törpe-Vár Alapítvány 
Együtt a Családért Kulturális Egyesület 
Medgyesegyházi Nebulókért Alapítvány
Csévharaszti Csicsergő Napközi Otthonos Óvoda
Nagyboldogasszony Katolikus Általános Iskola
Szegedi Kis István Református Gimnázium, Általános Iskola, Óvoda és Kollégium

Pesterzsébet Önkormányzatának Humán Szolgáltatások Intézménye
Komáromi Szivárvány Óvoda 
Tizsavasvári Egyesített Óvodai Intézmény Varázsceruza Óvoda
Gólyafészek Bölcsöde

Farkasréti Általános Iskola
Mélykút Város Önkormányzat Óvodája 
Arany János Gimnázium és Általános Iskola
Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola Vécsey Károly Tagintézménye
Szent II. János Pál Iskolaközpont Óvodája 

Összefogás XI. Sportegyesület
Táncolj és Mulass Velünk Közhasznú Egyesület 
Nógrád Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Pásztói Tagintézménye
Dr.Batthyányné Coreth Mária Óvoda és Bölcsőde 
Tamási és Környéke Szociális Központ Család-és Gyermekjóléti Szolgálata
Nagyhalászi Eszterlánc Kézműves Egyesület
Újvárosi Óvoda Kőszegfalvi Tagóvódája 
Pátkai Csemetekert Óvoda Gyermekeiért Alapítvány
Érdi Szivárvány Óvoda 
Farkaslyuki Napköziotthonos Óvoda 
PAPI CSEMETEKERT ÓVODA ÉS BÖLCSŐDE 
Nagykanizsai Gazdasági Ellátó Szervezet
Lövész Utcai Óvoda 
Kodály Zoltán Óvoda 
Kodály Zoltán Óvoda Micimackó Óvoda tagintézménye
 A Béke utcai Óvodáért Alapítvány
 Sárisáp Község Önkormányzata

Tatabányai Benedek Elek ÓVoda 
Csataszög Községi Önkormányzat
Érdi Szivárvány Tusculanum Tagóvodája 
Nyáregyházi Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szülők a gyermekekért alapítvány
Erdőtarcsai Kerekerdő Óvoda 
Göcsej Kapuja Bak Óvoda és ÁMK 
Nádasdi Hétszínvirág Óvoda 
Tiszasülyi Vackor óvoda és konyha
Talentum Baptista Általános Iskola 
Rumi Rajki István Általános Iskola
Nézz Jézusra Református Hitéleti Alapítvány
Hajdúnánási Református Általános Iskola és Óvoda 
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzat Bölcsődéi és Gyermekjóléti Központja Kiskundorozsmai Bölcsőde 

Kmety György Evangélikus Általános Iskola és Óvoda 
Kippkopp Óvoda és Bölcsőde 
Mezőkeresztesi Harmatcsepp Óvoda és Bölcsőde 
Szent-Györgyi Albert Agóra 
Útközben Egyesület 
Napsugár Bölcsőde 

Gyöngyös Város Óvodái Dobó úti Tagóvodája 
Szászvári Hársvirág Óvoda és Egységees Óvoda-Bölcsőde
Ferencvárosi Sport Általános Iskola és Gimnázium
Zalavári Óvoda 
Csepeli Csodakút Egyesített Óvoda Szivárvány Tagóvoda
Kékcinke Napköziotthonos Óvoda
Csodakutya Állatasszisztált Terápiás Közhasznú Alapítvány
A Fóti Római Katolikus Egyházközség Gondviselés Óvodája 
GÁT Alapítvány 
Egészségünkért & Környezetünkért Egyesület 
Határtalan Szív Alapítvány 
Kaposfői Szent Erzsébet Alapítvány 
Egymásért-Családok Egyesülete 
Péteri Gyermekekért Közalapítvány 
Farkaslaki Tamási Áron Művelődési Egyesület (Erdély)

Szivárvány Gyermekkert Nonprofit Kft. / Vásártéri Óvoda /
Nyírcsaholyi Hétszínvirág
Napsugár Bölcsőde Kunszentmiklós
Érdi Szivárvány Óvoda Napsugár Tagóvoda 
Szentesi Felsőpárti Óvoda Nagytőkei Tagóvodája 
Dunaújvárosi Óvoda Aranyalma Tagóvoda 
Kék Elefánt Evangélikus Óvoda 
Budapest XV. Kerületi Kossuth Lajos Általános Iskola
Pilisszentlászlói Vadvirág Óvoda
Kadarkúti Gyermekkert Óvoda 
Tési Napsugár Óvoda 
Szakonyfalu Község Önkormányzata 
Bóbita-ház Fogyatékosok Napközi Otthona
Bedekovich Lőrinc Népfőiskolai Társaság
UNICORNIS Egészségforrás Alapítvány

Hetvehelyi Általános Iskola
Csillagvár Óvoda Dobó István úti telephely
Csillagvár Óvoda, Kölcsey Ferenc
Nagyfügedi Arany János Általános Iskola
Kőbányai Kékvirág Óvoda
Mórahalom Város Önkormányzata Napköziotthonos Óvoda
Fenyveserdő Bölcsöde Pápa
Arlói Széchenyi István Általános Iskola
Együtt a Gyermekekért, az Egészségért Közhasznú Alapítvány 
Vejti Községi Önkormányzat 

Víg Vándor Alapítvány 
Vásárosnamény Város Önkormányzata 
Szalkszentmártoni Bóbita Óvoda 
Szivárvány Szociális Szolgáltató 

Pesterzsébeti Kerekerdő Óvoda 
Piliscsabai Napsugár Óvoda 
Nagytőke Község Önkormányzata 
Kelenvölgyi Általános Iskola
Komáromi Kistáltos Óvoda 
Csillagvár Óvoda Hét vezér utcai telephely

Vác Város Önkormányzat Bölcsődék és Fogyatékosok Intézménye
Baktalórántházi Reguly Antal Általános Iskola 
Pusztaszentlászlói Óvoda 
Nyíradonyi Szivárvány Önkormányzati Óvoda 
Nagypalli Német Nemzetiségi Óvoda
Strassz Életmód Egyesület 
Bőcsi Általános Iskola,Szakközépiskola és A.M.I.
Abaújkéri Napköziotthonos Óvoda 
Berhidai Kultúrház és Könyvtár

Ózdi Városkerti Óvodák Alkotmány Úti Tagóvodája 
Szociális Háló Egyesület 
BUDAPEST XVI. KERÜLETI NAPSUGÁR ÓVODA /Lándzsa utcai tagóvoda/
Mese-Domb Óvoda és Bölcsőde 
Bólyi Óvoda és Bölcsőde
Vaskúti Német nemzetiségi Általános Iskola 

Szerencsi Szakképzési Centrum
 Babóca Alapítvány
M-ért Egyesület 
A Gyermekekért, a Fiatalokért és a Családokért Egyesület 
Bárdos Lajos Általános Iskola 
Bátonyterenye Városi Bölcsőde
 Érezd Jól Magad Alapítvány
Kagyemo-Ház 
Napsugár Óvoda Beremend 
Tormási Óvoda és Konyha
Green World Természetvédelmi és Kulturális Egyesület
Skola Regum Alapítvány
Nagyrévi Tündérkert Óvoda és Konyha 

Sztárai Mihály Ált. Isk. Óvoda és A.M.I. 
Zalaapáti Csoda Óvoda és Mini Bölcsőde Vadvirág Tagóvodája 
Abonyi Lajos Művelődési Ház, Könyvtár és MKH 
Bogyiszló Község Önkormányzata 
Ozora Község Önkormányzata 
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata 
Felsődobszai Napköziotthonos Óvoda 
Gödrei Körzeti Általános Iskola 

Dargay Attila Gyermekvarázs Óvoda 
Boldvai Mesevár Óvoda - Bölcsőde 
Daniló Sportegyesület
Aranyhíd EGYMI Micimackó Óvoda 
Nyíregyházi Egyházmegye
Zalaszántó Község Önkormányzata 
Zalaszántói Kópékuckó Óvoda 
Szociális és Rehabilitációs Alapítvány Családok Átmeneti Otthonai 
Nyíregyházi Bem József Általános Iskola Kazinczy Ferenc Tagintézménye 
Kemencei Kisbence Óvoda
II. sz. Napsugár Óvoda 
Baranya Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Szigetvári Tagintézmény
Hétvezér Baptista Általános Iskola Óvoda és AMI Tiszaszalka

Dráva Kincse Óvoda és Konyha 
Szederkényi Óvoda, Mini Bölcsőde és Gyermekétkeztetési Intézmény 
Kertvárosi Óboda Melinda Utcai Tagóvodája 
Nyírtura Község Önkormányzata
Kertvárosi Óvoda
Magyar Vöröskereszt Baranya Megyei Szervezete 
Magocskák Alapítvány
Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Dél-Zselic Óvodái, Bölcsődéje és Konyhái 
HALLÁSSÉRÜLTEK B.-A.-Z. MEGYEI SZERVEZETE
B.-A.-Z MEGYEI MÓDSZERTANI INTÉZMÉNY KURITYÁNI EPERJESI ISTVÁN TAGINTÉZMÉNYE 
Hajdúszováti Óvoda 
Igali Margaréta Óvoda Somogyszili Tagóvoda 
Bolyky Tamás Általános Iskola
Hildegard Óvoda 
Szigetköz Körzeti Általános Iskola ésAMI 
Létavértesi Gyermeksziget Óvoda
Kállói Napraforgó óvoda 
Nyírmadai Napsugár Óvoda
Besnyői Arany János Általános Iskola 
Kakucsi Általános Iskola 
Pilisi Játékország Óvoda 
KISKÖREI ÓV-LAK ÓVODA 
Közép Utcai Óvoda 
Orczy István Általános Iskola Alapítványa 
Kázsmárki Szivárvány Óvoda és Konyha 
Hajdú Nemzedék Alapítvány
Margaréta Óvoda 
Tulipán Óvoda 
Egyházasgergei Napraforgó Óvoda 
Józsefvárosi Szociális Szolgáltató és Gyermekjóléti Központ

Polgárdi Iskoláért Alapítvány 
JÓ-TETT EGYESÜLET 
Csicsergő Közhasznú Alapítvány 
Rohod Mese-Vár Óvoda 
Pittner Dénes Általános Iskola és AMI 
Budapest XVII. Kerületi Zrínyi Miklós Általános Iskola 
Karcagi Arany János Általános Iskola
Sajókazai Gézengúz Napköziotthonos Óvoda 
Mezőkövesdi Óvoda és Bölcsőde
Serényfalvai Játéksziget Óvoda 
Algyői Szivárvány Óvoda 
A TUDÁS HATALOM Alapítvány
Vackor Napköziotthonos Óvoda 
 József Nádor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola (ÖKO ISKOLA)
Szakolyi Református Egyházközség 
Badacsonytördemici Rózsakő Óvoda 

Zagyvaszántói Gesztenyevirág Óvoda és Konyha 
Sárospataki Carolina Óvoda és Bölcsőde
Kiss Bálint Református Általános Iskola 
Kölyöksziget Óvoda 
Mackó Kuckó Bölcsőde és Napköziotthonos Óvoda 
Gönczy Pál Utcai Óvoda
Brunszvik Teréz Óvoda 
Kenézlői Óvoda és Konyha 
Hajdúböszörményi Bocskai István általános Iskola 
Tatabányai Sárberki Tagóvoda
Három Szirom Óvoda

Aranyalma Óvoda és Bölcsőde Többcélú Intézmény 
Dr.Hepp Ferenc Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola Tarhosi Tagiskola 
Esztergomi Zöld Óvoda- CSODAORSZÁG Alapítvány 
Tardosi Hétszínvirág Óvoda 
Váchartyáni Apáczai Csere János Általános Iskola 
Aranydió Óvoda-Bölcsőde 
Gesztenyéskert Óvoda 
Verpeléti Arany János Általános Iskola és Reményi Ede Alapfokú Művészeti Iskola 
Néri Szent Fülöp Katolikus Általános Iskola 
Újhartyáni Német nemzetiségi Általános Iskola 
Imre Sándor Általános Iskola 
Zuglói Pöttöm Park Óvoda 
Alsóvadászi Napközi Otthonos Óvoda és Konyha 
Galgahévízi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Csurgay Franciska Általános Iskola
Nyírbélteki Gyöngyszem Óvoda Konyha és Községi Könyvtár 
Cházár András Alapítvány Vác
Napközi Otthonos Óvoda 
Pesterzsébeti Gézengúz Óvoda- Gyöngyszem Tagóvoda
Evangélikus Egyházi Óvoda 
Nagyecsedi Óvoda
Baktalórántházai Zengő Erdő Óvoda, Bölcsőde és Egységes Óvoda-bölcsőde 
Kerek Egy Ég Alatt Óvoda és Bölcsőde 
Alapi Óvoda 
Tápióbicskei Gyermeklánc Óvoda 
Gyáli Tátika Óvoda 
Mese-Vár Óvoda és Bölcsőde 
Bököny Község Önkormányzata 
Alapítvány az egészséges óvodásokért
Sülysápi Csicsergők Közhasznú Alapítvány
Ferencvárosi Csudafa Óvoda
Pesterzsébeti Nyitnikék Óvoda - Békaporonty tagóvodája

 

Dimbes-dombos óvoda
Gödöllői Zöld Óvoda 
Dömsödi Nagyközségi Óvoda
Szombathelyi Váci Mihály Általános Iskola és AMI 
Csajági Egységes Óvoda-Bölcsőde 
" Az Én Ovim" Óvoda és Bölcsőde 
Szent Márton Általános Iskola 
Kerepesi Napközi-otthonos Óvoda
Oroszlány Város Óvodái Táncsics Mihály Óvoda
Festetics Pál Általános Iskola és AMI
Pestszentlőrinci Csemete Óvoda 
Szombathelyi Kőrösi Csoma Sándor Utcai Óvoda 
Vadárvácska Óvoda 
Naphegyi Róbert Gida Alapítvány
Tiszateleki Napköziotthonos Óvoda és Konyha 
Milotai Napköziotthonos Óvoda 
Napköziotthonos Óvoda Jánkmajtis 
Napraforgó Egyesített Óvoda Százszorszép Tagóvoda
TÁ-TI-KA Tagóvoda
Csöngei Weöres Sándor Óvoda 
Szombathelyi Szivárvány Óvoda 
Nivegy-völgyi Óvoda 
Forrás Evangélikus Keresztyén Óvoda 
Szigligeti Általános Iskola 
Csillagvirág Óvoda 

Szárligeti Hétszínvirág Óvoda 
Csengővár Óvoda 
Kispesti Hársfa Óvoda 
Zuglói Narancs Óvoda 
Eszterlánc Északi Óvoda 
Felső-mátrai Zakupszky László Általános Iskola és Óvoda
Kőbányai Csodapók Óvoda 
Szentbalázsi körzeti Általános Iskola
Kispesti Tarka-barka óvoda 
Kép-Szilárd Alapítvány
Szakolyi Micimackó Óvoda 
Ferencvárosi Napfény Óvoda 
Arany János Nevelési és Művelődési Intézmény
Tinnyei Kossuth Lajos Általános Iskola 
Zuglói Örökzöld Óvoda 
Lisznyai Utcai Általános Iskola 
Pestszentlőrinci Aprók Falva Óvoda 
Naphegyi Róbert Gida Alapítvány
Kispesti Mese-Vár Óvoda 

Pesterzsébeti Gézengúz Óvoda Vackor tagintézmény 
Kolozsvár Utcai Óvoda 
Gödöllői Kikelet Óvoda 
Pannonia Sacra Katolikus Általános Iskola
Salgótarjáni Összevont Óvoda és Bölcsőde Mackóvár Központi Óvodája 
LIGETI CSEPEREDŐ ALAPÍTVÁNY
Zuglói Rózsavár Óvoda 
Csengő Alapítvány
Szekszárdi Gyermeklánc Óvoda
Rákosmenti Napsugár Óvoda 
Pestszentimrei Ady Iskola Gyermekeiért Alapítvány
Értény - Koppányszántó Társult Óvoda és Főzőkonyha 
Szokolya Községi Börzsöny Gyöngye Óvoda és Bölcsőde 
Balogh Ádám Általános Iskola Tanulóiért Alapítvány
Szentpéterúri Mazsola Óvoda 
"Kacagó' Napközi Otthonos Óvoda és Főzőkonyha 
Borzavár-Porvai Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola 
Tóalmási Mesevár Óvoda és Konyha
Iváni Napköziotthonos Óvoda és Konyha 
Érdligeti Általános Iskola 
Csepeli Hétkrajcár Alapítvány
Endre Király Általános Iskola DÖK
Gárdonyi Zoltán Református Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Szent Imre Általános Iskola 

Szerencsi Rákóczi Zsigmond Református Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 
Pázmándfalui Napsugár Óvoda 
Egy megújuló iskoláért alapítvány
Magyarnándori Általános Iskola 
Nagykónyi Körzeti Álatalános Iskoláért Alapítvány 
Az Ószőlői Általános Iskola Gyermekeiért Alapítvány
Egervári László Általános Iskoláért Alapítvány Egervár
Pápai Városi Óvodák Tapolcafői Tagóvodája 
Szász Márton Általános Iskola 
Gennaro Verolino Általános Iskola, Készségfejlesztő Iskola és Kollégium 
Tessedik Sámuel Áltlános Iskola 
Szépség -Kultúra Szakgimnazium és Ovoda 
Karácsony Sándor Rózsatéri Református ÁLtalános Iskola és Óvoda 
Közös Fenntartású Ugodi Napközi Otthonos Óvoda 
Óbarki Kisvakond Óvoda 
Kőbányai Zsivaj Óvoda 
Bonyhádi Petőfi Sándor Evangélikus Gimnázium, Kollégium és Általános Iskola 
Zamárdi Napközi Otthonos Óvoda 
Szombathelyi Barátság Óvoda 
Szentkirályszabadjai Szivárvány Óvoda 
Ceglédi Református Általános Iskola és Óvoda 
Ferencvárosi Komplex Óvoda, Általános Iskola és EGYMI

Gézengúz Óvoda 
Törökvész Úti Általános Iskola Támogatására Alapítvány
Szent Imre Katolikus Általános Iskola 
 Mezőkovácsházi Négy Évszak Óvoda és Bölcsőde
Vasvári Alapítvány
Sárospataki II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
Balogunyomi Rozmaring Óvoda 
Százholdas Pagony Közös Fenntartású Napköziotthonos Óvoda
Gelsei Weöres Sándor Általános Iskola 
Szülőföldünk Alapítvány
Komlói Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Óvoda, Általános 
Nagykőrösi Kolping Katolikus Általános Iskola
Napraforgó Egyesített Óvoda
Dunaújvárosi Óvoda Százszorszép Tagóvoda
Lenti Napközi Otthonos Óvoda 
Kispesti Szivárvány Óvoda 
Gacsály Napközi Otthonos Óvoda 
Zöld Kakas LíceumMentálhigiénés Szakgimnázium, Gimnázium és Általános Iskola
Úszó Pingvin Óvoda Közhasznú Nonprofit Kft 
Szent Imre Általános Iskola 
Montessori Mária Kétnyelvű Óvoda és Bölcsőde 
Porrogi Aprajafalva Óvoda 
Nagyvenyimi Nefelejcs Óvoda 

Dankó Pista Egységes Óvoda-Bölcsőde,Általános Iskola,Középiskola,Kollégium és AMI 
Fábiánsebestyéni Arany János Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 
Csiga-Biga Mozgás-és képességfejlesztő Alapítvány 
Dobó Sándor Óvoda (Búzavirág Telephely Óvoda) 
Nagy Iskola Kis Diákjaiért Alapítvány
Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde Rákóczi Tagóvoda
Tótszerdahelyi Óvoda és Ķonyha 
Váli Mesevölgy Óvoda 
Rumi Játékvár Óvoda 
Csengődi Napközi Otthonos Óvoda 
Gyulaházai Életfa Óvoda 
Kimlei Nemzetiségi Óvoda 
Tiszadadai Nyitnikék Óvoda és Konyha 
Várdombi Bölcsőde, Óvoda és Konyha 
Mozsgói Óvoda és Egységes Óvoda-Bölcsőde, Konyha 
Balatonszárszói Százszorszép Óvoda és Mini Bölcsőde 
Jákói Óvoda 
Jászdózsai Mocorgó Óvoda és Egységes Óvoda-Bölcsőde 
Koroncói Tulipános Napközi Otthonos Óvoda 
Füzesabonyi Hétszínvirág Óvoda és Bölcsőde 
Ibrány Városi Óvoda 
Homokmégy Kéknefelejcs Óvoda 
Játèkország Óvoda ès Konyha 
Dorogi Petőfi Sándor Óvoda
Bajnai Napközi Otthonos Óvoda 
Baptista Szeretetszolgálat Napraforgó Művészeti Moldell Óvodája 
Nyírpilisi Menő Manó Óvoda 
Tápiószentmártoni Kubinyi Ágosoton Általános iskola 
Prinz Gyula ÁMK 

Karinthy Frigyes Óvoda 
Szőlőskert Református Óvoda 
Nemesbikki Nefelejcs Óvoda 
LURKÓ a hevesi Kerekerdő Tagóvoda Gyermekeiért Alapítvány
Bambi Marina Óvoda 
Szóládi Magvető Református Óvoda 
Dunaszekcsői Óvoda és Konyha 
Nemti Községi Gesztenyefa Óvoda 
Harci Kincsesláda Óvoda, Bölcsőde 
Jászagó Községi Önkormányzat Óvodája

Mézeskalács Óvoda 
Tiszapüspöki Óvoda
Ecsédi Gyöngyszem Óvoda 
Kuckó Magánóvoda 
Kiskunhalasi Általános Iskola 
Ludas Község Óvodája 
Taktakenézi Petőfi Sándor Általános Iskola
 Mesevár Óvoda és Mini Bölcsőde
Szilvásváradi Manóvár Óvoda 
Nagyberényi Pillangó Óvoda és Konyha 
Nagycsécsi Micimackó óvoda 
Csorvás Város Önkormányzatának Óvodája és Bölcsődéje 
Györteleki Napsugár Óvoda és Konyha 
Tengelic Természetvédő Óvoda 
Katymár Községi Óvoda 
Vértessomlói Német Nemzetiségi Óvoda 
Miskei Óvoda 
Döbröközi Mesevilág Óvoda 
Nagybárkányi Manóvár Óvoda 
Tiszaeszlári Óvoda és Konyha 
Bakonysárkányi Csukás István Óvoda 
Bakonynánai Aprónèpek Nèmet Nemzetisègi Óvoda
Pálmajori Nefelejcs Óvoda 
Ötvöskónyi Szivárvány Óvoda 
Magyarszéki Mikrotérség Óvodái és Családi  Bölcsőde Hálózata
Nyírturai Móra Ferenc ÁMK 
Nézsa Gyermeki Csodakert Óvoda 
Dunaföldvári Eszterlánc Óvoda, Bölcsőde és Konyha 
Romonyai Óvoda és Egységes Óvoda- Bölcsőde
Szent Mihály Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola 
Búcsúszentlászlói Napközi Otthonos Óvoda 
Napköziotthonos Óvoda 
Gógánfai Feketei István Általános Iskola
Pásztói EGYMI, Óvoda, Általános Iskola
Herédi Óvoda 
Gyöngyösoroszi Általános Művelődési Központ 
Horti Óvodásokért Közhasznú Alapítvány
Taktabáji "Kék Ibolya" Óvoda 
Szigetbecsei Tóparti Óvoda 
Nyirádi Nyitnikék Óvoda 
Tiszakeszi Hétszínvirág Óvoda 
Zalaistvándi Eperke Óvoda 
Encsencsi Százszorszép Óvoda és Konyha 
Istenmezejei Tündérkert Óvoda 
Pest Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Monori tagintézménye 
 Őcsényi Óvodásokért Alapítvány
Petőfiszállási Csicsergő Óvoda 

Tiszta Környezetünkért Alapítvány 
Kéki Mesekert Óvoda
Hetesi Mese -Vár Óvoda 
 "Add a kezed" Alapítvány
Napközi Otthonos Óvoda 
BESZTEREC NAPSUGÁR ÓVODA
Lengyeltóti Kincsem Óvoda 
BÖLCSKEI MESEVÁR ÓVODA 
Kristály Művészeti és Rekreációs Alapítvány
Szegedi ÓVI Bölcs Utcai Óvodája 
Tolna Megyei Pedagógiai Szakszolgálat Tamási Tagintézménye 
Esélyegyenlőséget Biztosító Alapítvány az Orosháza-Rákóczitelepi Általános Iskola Tanulói Támogatására
Tiszacsegei Városi Óvoda és Bölcsőde 
Somi-Ovi Közhasznú Alapítvány
Vácdukai Brunszvik Teréz Óvoda 
Kiss Zoltán Általános Iskola 
Ádámdi Óvoda 
Nádasdladányi Sün Balázs Óvoda és  Mini Bölcsőde
Sarkadkeresztúr Község Önkormányzata Óvoda Intézménye
 Soproni Petőfi Sándor Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Istenszülő Oltalmáról Elnevezett Görögkatolikus Óvoda és Általános Iskola 
Pusztadobosi Óvoda és Konyha 
Kálmánházi Benedek Elek Óvoda 
Esély Pedagógiai Központ
Nábrádi Napközi Otthonos Óvoda és Konyha 
Ficánkoló Delfinek Óvoda 
Kicsi Vagyok Én Napköziotthonos Óvoda 
 Irinyi János Református Oktatási Központ
A Bélmegyeri Óvodásokért Alapítvány 
Sztehlo Gábor Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium 
Kisari Bóbita Óvoda és Konyha 
Gyulai Gaál Miklós Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 

Napköziotthonos Óvoda Újlengyel
Szavai Óvoda 
Kék-Sziget Óvoda és Szociális Étkeztetés 
Vasmegyer Mesevár Óvoda és Konyha 
Hódmezővásárhelyi Egyesített Óvoda
SZENT PÉTER ÉS PÁL GÖRÖGKATOLIKUS ÓVODA 
Tápiószőlős-Újszilvás Református Általános Iskola és Óvoda
Launai Miklós Református Iskola
MURASZEMENYEI NAPKÖZIOTTHONOS ÓVODA 
Tüskevári Óvoda 
Pálmonostorai Napsugár Óvoda és Szociális Szolgáltató 
Daruszentmiklósi Szederinda Óvoda 
Teveli Szivárvány Óvodák és Bölcsőde, Konyha 
Ormánsági Aprófalva Óvoda és Konyha Kiadó Tagóvodája és Konyhája 
Szomolyai Cseresznyeszem Óvoda 
Császártöltési Német Nemzetiségi Óvoda 
Kishajó Baptista Óvoda 
Felpéci Mesevilág Óvoda 
Szentlőrinci Egységes gyógypedagógiai Módszertani Intézmény, Általános Iskola és Kollégium 
Simonyi Károly Óvoda 
"A Vasút a gyermekekért" Alapítvány Szegedi Óvodája
Ricsei II. Rákóczi Ferenc Óvoda és Konyha 
Egerági Táltos Csikó Óvoda 
Homokmégy Kéknefelejcs Óvoda 
Varászlói Óvoda 
Ároktői Óvoda
Karancsaljai Napfény Óvoda 
Petőfi Sándor Római Katolikus Általános Iskola és Gimnázium 
Jánoshalmi Hunyadi János Általános Iskola és Gimnázium 
Sarudi Tavirózsa Óvoda 
Siófok Város Óvodája és Bölcsődéje Nyitnikék Óvoda /tagintézmény/ 
Taszári Napsugár Óvoda és Bölcsőde 
Geleji Egységes Tündérkert Óvoda és Bölcsőde 
Sopronkövesdi Nefelejcs Óvoda 
Balajti Óvoda 
Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde Eszterlánc Tagóvoda 
Dr. Nemer Zoltán Óvoda 
Würtz Ádám Általános Iskola Szakályi Tagiskolája 
Szegedi Tabán Iskolai Alapítvány
Sárberki Általános Iskola 
Vak Bottyán Óvoda és Bölcsőde 
Faddi Kismanók Óvoda 
Néri Sznet Fülöp Katolikus Általános Iskola és Óvoda 
Borsfai Kisvuk Óvoda 
Kazinczy Ferenc Református Általános Iskola
Somogysámsoni Bernáth Aurél ÁMK Óvodája 
Napköziotthonos Óvoda Balatonakali 
HVÓBKI Arany János úti óvoda Heves 
Hencidai Napközi Otthonos Óvoda és Konyha
Petneházai Óvoda 
Hajnal -Lenkey-Jázmin Utcai Általános Művelődési Központ 
 Vass Jenő Óvoda és Bölcsőde Széchenyi tagóvoda 
Szent László Óvoda 
Gönyűi Széchenyi István Általános Iskola 
Szent Bazil Görögkatolikus Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium, Szakgimnázium
Csillagvilág Református Óvoda
Bokréta Lakásotthoni, Gyermekotthoni Központ és Általános Iskola 
PMPSZ Dabasi Tagintézmény 
Szári Napsugár Kindergarten
 Budapest-Fasori Református Egyházközség 
Csongrádi Óvodák Igazgatósága Templom Utcai "Delfin" Tagóvodája 
Kaméleon Tanoda Alapítvány 
Pécsi Köztársaság Téri Általános Iskola Alapítványa : Iskolánkért - Pour Notre Ecole 

SZENT IMRE KATOLIKUS ÁLTALÁNOS ISKOLA ÉS HÁROMKIRÁLYOK ÓVODA
Érdi Batthyány Sportiskolai Általános Iskola 
Bagaméri Napközi Otthonos Óvoda 
Penészleki Micimackó Óvoda 
SÓSHARTYÁNI SZIVÁRVÁNY ÓVODA ÉS EGYSÉGES ÓVODA-BÖLCSŐDE 
Csonkahegyháti Bóbita Óvoda
 Tiszaföldvár Belterületi Óvoda 
István KIrály Baptista Általános Iskola 
Hevesi Csoda-Vár Óvodáért Alapítvány
Wunderland Kindergarten a Szekszárdi Német Nemzetiségi Önkormányzat Óvodája
Kardos László Általános Iskola
"A harmónia benend él" egyesület 
Kádas György Egységes Gyógypedagógiai Módszertani Intézmény
Bodroghalmi Mesepalota Óvoda 
Mezőnagymihályi Mesevár Óvoda és Konyha 
Gyöngyöstarjáni Napköziotthonos Óvoda 
Napfény Gyermekház Óvoda 
Rinyaszentkirályi Mini Manó Óvoda
Szentesi Felsőpárti Óvoda Százszorszép Tagóvodája 
Százhalombattai Pitypangos Óvoda 
Vizsolyi Óvoda
Nagyszokolyi Kismackó Óvoda
Vései Óvoda 
Dánszentmiklósi Mosolygó Alma Egységes Óvoda-Bölcsőde 
Gödrei Tündérkert Óvoda és Konyha 
Kistormási Katica Óvoda
Csaholci Társulás Napköziotthonos Óvoda és Konyha
Ecsegfalvi Óvoda 
Gyerekpalota Alapítvány 
Galgagutai Manóvár Óvoda 

Kistormási Katica Óvoda